Respublikinė akcija „Inovatyvios Velykos“

Balandžio mėnesį Vilniaus lopšelio-darželio „Mažylis“ bendruomenė organizavo respublikinę ikimokyklinio ugdymo įstaigų akciją „Inovatyvios Velykos“. Jos metu pedagogai iš visos Lietuvos buvo skatinami integruojant STEAM ugdymo metodą ir Šv. Velykų tradicijas ugdyti vaikų bendradarbiavimo gebėjimus, kritinį mąstymą, inovacijų taikymą bei estetinį suvokimą šventinių dienų veiklose.

Akcijos tikslas – inovatyvių metodų ir būdų taikymas puoselėjant senąsias Šv. Velykų tradicijas.

Džiaugiamės gerosios patirties dalinimusi tarp įvairių Lietuvos miestų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Druskininkų, Palangos, Mažeikių, Biržų, Švenčionėlių) ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių inovatyviai ir naujoviškai ugdant vaikus.

Su akcijos dalyvių atsiųstomis nuotraukomis kviečiame susipažinti organizatorių sukurtoje elektorinėje knygoje – PERŽIŪRĖKITE ČIA.