Savitumas

Vilniaus lopšelis – darželis „Mažylis“ – bendrosios paskirties ikimokyklinio ugdymo įstaiga.

Ugdymo kalba – lietuvių.

Ugdymo forma – dieninė.

Vizija

Vilniaus lopšelis-darželis „Mažylis“ ‒ saugi, moderni, atvira kaitai, patraukli savo turtinga ugdančiąja aplinka, ugdymo kokybe, turiniu, bendruomeniškumu, įstaiga.

Misija

Vilniaus lopšelis-darželis „Mažylis“ ‒ bendrosios paskirties ikimokyklinio ugdymo įstaiga atsižvelgia į kiekvieno ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaiko unikalumą bei tenkina jo poreikius, užtikrina įtraukiojo ugdymosi idėjų integravimą.

Vertybės

Pagarba asmenybei. Vaikas – tai laisva, unikali, gerbiama asmenybė, ugdoma vadovaujantis teiginiu „tik asmenybė gali ugdyti ir formuoti asmenybę“.Pabrėžiama intelektinio ir emocinio komponentų vienovė ugdymo procese.

Nuolatinis mokymasis. Pedagogas – tai šiuolaikiškas, nuolat besimokantis asmuo, kurio misija – ugdyti mažą žmogų, skatinti jo motyvaciją mokytis bei norą tapti laimingu mokiniu, o vėliau ir suaugusiu žmogumi.

Bendradarbiavimas. Bendruomenė – palaikanti partneriškus ryšius, bendradarbiaujanti, besirūpinanti kintančia, harmoninga, saugia, šiuolaikiška, inovatyvia vaikų aplinka.