Sausio mėn. veiklos priemonių planas

PriemonėLaukiami rezultataiVykdytojaiPartneriaiLaikas
Literatūrinė-muzikinė pramoga „Trijų karalių dovanos“  Bendruomeniškumo jausmo puoselėjimasMeninio ugdymo pedagogasVisų grupių pedagogai  Sausio 6 d.
Akcija „Ačiū diena“Bendruomeniškumo jausmo puoselėjimas.  4-os priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogai, logopedasVisų grupių pedagogai  Sausio 11 d.
Pilietiškumo akcija Laisvės gynėjų dienai paminėti „Atmintis gyva, nes liudija“  Pilietiškumo ugdymasDirektoriaus pavaduotojas ugdymuiVisų grupių pedagogai  Sausio 13 d.
Akcija „Komplimentų diena“Bendruomeniškumo jausmo puoselėjimas, pozityvios atmosferos kūrimas  4-os priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogai, logopedasVisų grupių pedagogai  Sausio 24 d.
Vilniaus 700-ojo gimtadienio minėjimas  Pilietiškumo ugdymasDirektorius, grupių pedagogaiDarželio bendruomenėSausio 25 d.
Projekto „Futboliukas“ veiklos „Išmokite kontroliuoti kamuolį.“Fizinio aktyvumo skatinimas pažįstant futboląNeformaliojo ugdymo pedagogas (fiziniam vaikų lavinimui)Visų grupių pedagogai  Sausio mėn.
Bendruomenės paroda „Mano fantastinis miestas“  Pilietiškumo ugdymas, bendruomeniškumo jausmo puoselėjimas,Direktorius, grupių pedagogaiDarželio bendruomenėSausio mėn.
🌐 LT»ENG