Vasario 6 dieną V ir VI darželio grupės vaikai dalyvavo korekcinėje mankštelėje „Linksmosios pėdutės“.

Vaikų plokščiapėdystės profilaktikai basomis kojomis buvo atliekami įvairūs pratimai. Korekcinės mankštelės metu stiprinami galūnių raumenis ( pėdų, blauzdų raumenis, bei raiščiai), nugaros raumenys ir koreguojama laikysena. Buvo užtikrintos teigiamos emocijos ir taisyklingi įgūdžiai.


5-os darželio grupės vaikai darželyje kepė duoną. Prisiminėme lietuvių tautos tradiciją pagerbti vasario 5 d. Agotos duonelę. Tikėtina, kad tas, kas su savim turės Agotos duonos trupinėlį išvengs pavojų.
 
Duonelės užteko visiems. 

2020 m.sausio 29 d. Vilniaus lopšelis-darželis ,,Mažylis" paminėjo 55-ąjį gimtadienį.Džiaugiamės sulaukę daug svečių, gražių palinkėjimų ir dovanų. Dėkojame darželio bendruomenei už susitelkimą , už mažųjų vilniečių atsakingą ugdymą.

Paukščiuko gimtinę
Lizdu vadini.
Žuvytės gimtinė
Žaliam vandeny.
Žvėrelio gimtinė
Miškai ir kalva.
O tavo?
Mažytė šviesi
L I E T U V A!

2019 02 16 kopija

 

Vilniaus lopšelyje-darželyje "Mažylis" vyko seminaras "Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo turinio planavimo ir tobulinimo praktiniai aspektai", kurio metu ne tik mūsų kolektyvas, bet ir pedagogai iš aplinkinių įstaigų diskutavo, sėmėsi naujų patirčių bei tobulino kompetencijas kokybiško veiklos planavimo srityje. Dėkojame doc.dr. Birutei Autukevičienei, džiaugiamės mūsų bendradarbiavimu bei laukiame kitų susitikimų.

Seminaras i interneta

Korupcijos prevencija

Duomenų apsauga

Teisinė informacija

Copyright (c) Vilniaus lopšelis - darželis "Mažylis", 2019.
Designed by themescreative.com
Darželio interneto tinklapyje yra naudojami slapukai (Cookies). Techniniai slapukai yra reikalingi interneto tinklalapio funkcionalumui bei statistikai.