2020 m.sausio 13 d. dalyvaujame pilietiškumo akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija". Pokalbiai su vaikais apie tėvynės laisvę ir nepriklausomybę. Apie tėvų, senelių patirtus išgyvenimus ir prisiminimus.

20200113 080642IMG 20200113 124925

2020m. sausio 8d. įstaigoje projektą ,,Rūšiuoju ir kuriu" pristatė Vilniaus kolegijos pedagogikos fakulteto studentės. Auklėtiniai papildė žinias apie atliekų rūšiavimą, apie gamtos taršą. Mokėsi iš atliekų pagaminti kitus praktiškus daiktus, žaidimus.

Jau tapo tradicija, kai visa ikimokyklinės įstaigos bendruomenė dalyvauja organizuotoje kalėdinėje parodoje. Ir vaikai, ir tėveliai, ir pedagogai puošia savo kūrybiniais darbeliais įstaigos vidų, kiemą. Dabar mus džiugina nykštukai. 

Priešmokyklinės grupės vaikučiai vyko į Vilniaus lopšelį-darželį "Sadutė" ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Sveikas maistas – sveikas vaikas“.

 

 

 

Paminėjome 696-ąjį Vilniaus gimtadienį.

Page1 kopija

Paminėjome Pilietinę visuomeninę akciją "Atmintis gyva, nes liudija".Atmintis gyva nes liudija 3

Minėdami tarptautinę sniego dieną ir besidžiaugdami tokia gražia balta bei puria žiemiška diena, surengėme edukacinę valandėlę "Senių besmegenių lenktynės". Vaikai smagiai rungtyniavo, važinėjo rogutėmis, išdykavo gryname ore, kasė ir vežiojo sniegą, eksperimentavo, žaidė įdomius ir nekasdieniškus žaidimus, ieškojo lobio ir patyrė daug smagių akimirkų dainuodami bei šokdami. Vėliau grupėse vaikai aptarė, kuo svarbus buvimas lauke žiemos metu, taip pat galvojo, ką galės nuveikti kitą kartą. Džiaugiamės, kad mūsų veikloje sudalyvavo ir aktyvūs tėveliai.

Seniu besmegeniu lenktynes sumazintas

Atrodo neseniai dar laukėme pačių gražiausių metų švenčių, o atkeliavę Naujieji Metai vis greičiau verčia kalendoriaus lapus. Šiandien tradiciškai užbaigėme žiemos švenčių laikotarpį ir atsisveikinome su Kalėdų eglute. Vyresniųjų grupių vaikai klausėsi istorijos apie Tris karalius, gamino karūnas ir perteikė savo žinias mažiesiems. Sakoma, kad nuo Kalėdų iki Trijų karalių diena pailgėja „per gaidžio žingsnį“. Taigi palydėdami eglutę vaikai ir Trys karaliai su viltimi ir pavasario laukimu pasitiko vis ilgėjančias dienas.

2019 Trys Karaliai2019 Trys Karaliai 2

 

Korupcijos prevencija

Duomenų apsauga

Teisinė informacija

Copyright (c) Vilniaus lopšelis - darželis "Mažylis", 2019.
Designed by themescreative.com
Darželio interneto tinklapyje yra naudojami slapukai (Cookies). Techniniai slapukai yra reikalingi interneto tinklalapio funkcionalumui bei statistikai.