Šią gražią pavasarišką dieną vaikai dalinosi margučių marginimo būdais, šeimos tradicijomis švenčiant šv. Velykas ir aišku džiaugėsi pačiu smagiausių šių švenčių akcentu - margučių ridenimu. Rid rid rid margi margučiai!

 2019 04 23 Mazuju Velykeles kopija

Mūsų mažiausieji, nebe tokie jau ir maži! Per metus paaugę, sustiprėję lopšelio vaikučiai suorganizavo smagią pramogėlę vyresniųjų grupių vaikams - "Sveikas pavasarėli".

2019 04 18 Sveikas pavasareli kopija

 

Darželio bendruomenė dalyvavo „Sveikatos želmenėlių“ masinio bėgimo akcijoje „Aš bėgu – 2019“ skirtoje Pasaulinei sveikatos dienai paminėti. 

Akcijos tikslas - populiarinti bėgimo kultūrą Lietuvoje tarp ikimokyklinio ugdymo įstaigų, skatinti domėjimąsi bėgimu. Formuoti teigiamą požiūrį į bėgimą kaip sveikatinimo priemonę ir ugdyti poreikį bėgiojimui drauge su šeima. Padėti suvokti bėgiojimo svarbą fizinei ir psichinei sveikatai.

 As begu 1

Dėkojame Šaulių sąjungos nariui 3-ios grupės ugdytinio tėveliui, kad pasidalino savo patirtimi ir supažindino vaikus su svarbiausiu Šaulių sąjungos nario tikslu - nelaimės atveju padėti kitiems. Vaikai atidžiai klausėsi ir džiaugsmingai tyrinėjo šaulio atsineštus daiktus: matavosi dujokaukę, neperšaunamą liemenę, šalmą, žiūronus ir kt.

Saulys 1

Korupcijos prevencija

Duomenų apsauga

Teisinė informacija

Copyright (c) Vilniaus lopšelis - darželis "Mažylis", 2019.
Designed by themescreative.com
Darželio interneto tinklapyje yra naudojami slapukai (Cookies). Techniniai slapukai yra reikalingi interneto tinklalapio funkcionalumui bei statistikai.