Vaikų maitinimo organizavimas

Vilniaus lopšelyje-darželyje „Mažylis“ vaikų maitinimas organizuojamas atsižvelgiant į sveikos mitybos principus, augančiam organizmui reikalingų maistinių medžiagų poreikį, paros energijos normas. Pirmenybė teikiama tausojančiam gamybos būdui – valgis verdamas vandenyje ir garuose, troškinamas. Naudojama mažai druskos ir cukraus. Kiekvieną dieną patiekiama šviežių daržovių ir vaisių. Vaikams siūloma gerti daugiau vandens.

Maitinimas organizuojamas vadovaujantis:

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018 m. balandžio 10 d. įsakymu Nr.V-394 „Dėl maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo” reikalavimais.

Trijų kartų maitinimo kaina:

• ·lopšelio grupėse yra 2,20 Eur,
  • ·ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse grupėse  – 2,50 Eur.

Vilniaus lopšelio-darželio „Mažylis“ valgiaraščiai:

1,5-3 m. vaikų valgiaraštis.

4-7 m. vaikų valgiaraštis.

Copyright (c) Vilniaus lopšelis - darželis "Mažylis", 2019.
Designed by themescreative.com