Vaikai iš arčiau susipažino su keliaujančia egzotinių gyvūnų ekspozicija. Veiklos metu vaikai galėjo ne tik pamatyti kas gyvena po stiklu, paliesti gyvūnus, bet ir sužinoti kuo jie maitinasi, kaip jie keliauja, kodėl vieni gyvena kartu, o kiti pavieniui, kur slepiasi ir pan.

 

 

Mint Žemės dieną darželyje organizuota pramoga "Žemė myli kiekvieną", kurios pagrindiniai herojai buvo pagaminti iš antrinių žaliavų. Ežys, kiškis, gyvatės ir kiti veikėjai kartu su vaikais aiškinosi kas užteršė jų mišką ir prašė pagalbos jį sutvarkant. Vakai ne tik salėje, bet ir lauke tvarkė, rūšiavo atrastas šiukšles.

2019 03 20 Zemes diena kopija

Edukacinio užsiėmimo metu žymus Lietuvos ornitologas Gediminas Petkus vaikams rodė daug filmuotos medžiagos bei fotografijų iš paukščių gyvenimo, taip pat mokė vaikus atskirti paukščių išvaizdą ir supažindino su jų elgesio ypatumais. Lauke vaikai stebėjo paukščius su profesionalia įranga – žiūronais ir teleskopu. Kartu su ornitologu vaikai ilgai vaikščiojo po teritoriją ieškodami paukščių, jų lizdų ir džiaugėse girdimais garsais.

2019 03 06 Ornitologas

 

 

Atbildėjo, atdundėjo Užgavėnės ir pas mus!

2019 Uzgavenes bendra kopija

 

 

Vilniaus krizių centras džiaugiasi ne tik naujomis suremontuotomis patalpomis, bet ir gauta mūsų surinkta parama. Jame besiglaudžiančios šeimos siunčia mums nuoširdžią padėką. Džiaugiamės jūsų dosnumu, noru padėti ir šiluma vienijančia visas šeimas.

P 20190228 101730 kopija

Darželyje vyko seminaras "Pedagogų įtampos mažinimo būdai". Pedagogai sužinojo kaip atpažinti ir įveikti jaučiamą įtampą, atliko relaksacijos pratimus. Seminarą vedė Vilniaus lopšelio-darželio "Mažylis" psichologas Tomas Kelpša.

P 20190220 125836 kopija

Korupcijos prevencija

Duomenų apsauga

Teisinė informacija

Copyright (c) Vilniaus lopšelis - darželis "Mažylis", 2019.
Designed by themescreative.com
Darželio interneto tinklapyje yra naudojami slapukai (Cookies). Techniniai slapukai yra reikalingi interneto tinklalapio funkcionalumui bei statistikai.