Naujienos

Birželio 26 d. darželio kieme aidėjo vaikų juokas, lenktyniavimo šėlsmas, vandens purslai.
Sporto šventėje dalyvavę tėveliai irgi patyrė daug smagių emocijų. Su vaikais lenktyniavo, paskatino vaikus taikiai žaisti su vandeniu. Nei vienam nepavyko išeiti iš šventės sausam.

Joninės 2020

Birželio pabaigoje, saulės grąžos metu, kai naktis būna trumpiausia, o gamta klesti, auga, žydi, švenčiama Rasos, Kupolinių arba Joninių šventė. Rasos šventė – tai ir vainikų pynimo šventė.

Nuostabiame darželio sode linksmai dainuodami su vaikais pynėme vainikus, šokome. O nusiplovę rankytes  švariausiu vandeniu - vaišinomės virtomis bulvėmis su lupenomis, gėrėme kvapnią čiobrelių  arbatą. Labai smagu vasarą.

Vaikai maži stebuklai. Padovanokime jiems tokią vaikystę, kad jie galėtų svajoti, kurti, stebėti plaukiančius debesis, skaičiuoti šokančius žiedus ir lakstyti po margaspalvę pievą!

Šiandien smagiai šokdami, dainuodami, piešdami, o svarbiausia besišypsodami pasitikome pirmąją vasaros dieną ir minėjome tarptautinę vaikų gynimo dieną!

2020 06 01 Vaiku gynimo diena

Dėl mokinio sveikatos pažymėjimo

Karantino metu ir 3 mėnesius po jo pabaigos netaikomas reikalavimas mokiniams, ugdomiems pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas, turėti galiojantį Mokinio sveikatos pažymėjimą. Jei pažymėjimo galiojimas turi greitai baigtis – jį atnaujinti bus galima dar tris mėnesius po karantino nutraukimo.

Copyright (c) Vilniaus lopšelis - darželis "Mažylis", 2019.
Designed by themescreative.com