Aktualu


Mieli tėveliai (globėjai, rūpintojai)!

Nerūpestingoms vasaros atostogoms artėjant į pabaigą, svarbu ne tik pasirūpinti kanceliarinėmis priemonėmis, bet ir kasmetiniu profilaktiniu vaiko sveikatos patikrinimu.

Profilaktiškai tikrintis sveikatą ir apsilankyti pas šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą privaloma visiems vaikams iki 18 metų. Kviečiame susipažinti su Visuomenės sveikatos biuro parengtu informaciniu pranešimu „Laikas pasirūpinti vaiko sveikata!“.

Profilaktinis vaiko sveikatos patikrinimo algoritmas


Mieli tėveliai, Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ organizuoja Tėvų grupes tėvams, globėjams ar rūpintojams, kurie augina 1–6 metų amžiaus vaikus. Tai puiki proga tiems, kurie nori pagerinti vaikų auklėjimo įgūdžius, pagilinti tiek teorines, tiek praktines tėvystės žinias.

Tėvų susitikimai grupėmis vyks nuotoliniu būdu 1 kartą per savaitę. Iš viso bus 8 susitikimai. Vieno susitikimo trukmė – 2 akademinės valandos. Grupės susitikimus ves grupės vadovas – psichologas. Susitikimuose dalyviai diskutuos, spręs realias ir galimas vaiko auklėjimo situacijas, atliks pozityvaus auklėjimo įgūdžius lavinančias užduotis, vaidmenų pratimus.

Grupės startuoja nuo rugpjūčio 24 ir 30 d. 10 val. Registracijos metu pasirinksite vieną iš grupių, kurio laikas jums būtų tinkamesnis.

Kaina: nemokamai

Visa informacija ir registracija čia: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=UUcMm6tuMUOu9dIgcPb9cX355fgmNwlDh0SQ9fmpgYFUQ01IRkIyWVhaUk5PVEE5SDdZRkM2WVU2VS4uInformuojame, kad įstaigos salėje ir pagrindiniame koridoriuje vyksta remontas.


Vasaros laikotarpiu grupės yra jungiamos. Šiuo metu dirba 3 grupės.

1-a lopšelio grupė – tel. Nr. 866400417

2-a lopšelio grupė – tel. Nr. 866400726

6-a darželio grupė – tel. Nr. 866400568


Dėkojame visiems dalyvavusiems nuotraukų parodoje „Spalvotas augalų pasaulis“. Pasidžiaugti bendruomenės atsiųstomis nuotraukomis paspaudę čia.
Linkime spalvingų vasariškų akimirkų!Kviečiame pedagogus į seminarą

,,Vaikų, turinčių elgesio sunkumų atpažinimo požymiai, ugdymas ir nusiraminimo veiklos gamtoje“

 balandžio mėn.13 d. 13.00 val.  (nuotoliniu būdu).

Seminarą ves Vilniaus kolegijos pedagogikos fakulteto lektorės Elida Aršavskienė ir Kazė Verbickienė.


Pradedami skiepyti 5-11 metų vaikai.

Iš pradžių vaikai bus skiepijami LITEXPO vakcinacijos centre (Laisvės pr. 5) ir Centro poliklinikoje (K. Kalinausko g. 4), o artimiausiu metu prisijungs ir daugiau sostinės įstaigų, skiepysiančių vaikiškąja vakcina.

Paprastai ir patogiai užregistruoti vaiką skiepui jų tėvai (įtėviai) gali internetu – www.vakcina.vilnius.lt arba www.koronastop.lt, taip pat paskambinus trumpuoju numeriu 1808.

5–11 metų amžiaus vaikai skiepijami mažesnio tūrio „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer-BioNTech“) vakcinos doze.  Vakcinoje jaunesniems vaikams yra 10 mikrogramų COVID-19 mRNR (veikliosios medžiagos). Vaikui suleidžiama 0,2 ml tūrio vakcinos dozė.

12 metų ir vyresniems jaunuoliams skirtose „Comirnaty“ vakcinose yra 30 mikrogramų COVID-19 mRNR, o vienos dozės tūris sudaro 0,3 ml.

Vienas iš tėvų turi lydėti vaiką į vakcinacijos vietą ir atvykus pateikti savo bei vaiko asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Atvykimas yra traktuojamas kaip sutikimas skiepytis, todėl sutikimo pažymos pildyti nereikia.

Nuo 2022 m. sausio 3 d. gyventojų vakcinavimas COVID-19 vakcina iš LITEXPO vakcinacijos centro persikels į asmens sveikatos priežiūros įstaigas.

Visi vilniečiai iki Naujųjų metų pirmąjį skiepą gavę LITEXPO vakcinacijos centre, antruoju bus skiepijami VšĮ Karoliniškių poliklinikoje arba galės pasirinkti kitą, jiems patogią, asmens sveikatos priežiūros įstaigą. Taip pat ir 5–11 metų vaikai: jei pirmuoju skiepu pasiskiepys LITEXPO vakcinacijos centre, antrąjį gaus VšĮ Karoliniškių poliklinikoje arba kitoje pasirinktoje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje.

Įvertinusi klinikinių tyrimų duomenis, Europos vaistų agentūra rekomendavo skiepyti 5–11 metų vaikus „Comirnaty“ vakcina, nes ji veiksmingai apsaugo šios amžiaus grupės asmenis nuo COVID-19 ligos.


Gerb. Tėveliai,

nors šiuo metu labai sudėtinga epidemiologinė situacija šalyje, tačiau viso darželio bendruomenė stengiasi, kad šventinis laikotarpis mažiesiems atneštų gerą nuotaiką bei šventinį laukimo džiaugsmą.
Dalinamės su Jumis Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių organizavimo pandemijos metu infografiku, padėsiančiu sukurti kitokią šventę bei švęsti Kalėdas jaukiai ir saugiai. Infografike  pateikiami patarimai, kaip džiugiai pasitikti šventes kartu su vaikais ir bendruomene įgalinant kūrybiškumą, fantaziją, kaip kurti šventines ugdymosi erdves. Taip pat primenama apie saugumo reikalavimus organizuojant šventinius renginius, kad visi liktume sveiki ir saugūs.
Kartu mes esame stiprūs, todėl viliamės, kad bendromis pastangomis sukursime nepamirštamas, spindinčias ir saugias šventes!

Loader Palaukite…
EAD Logo Dokumentas neatsidaro?

Reload Paleisti iš naujo
| Open Atidaryti naujame lange

 • Bendruomenės nuotraukų paroda

 • Kviečiame tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai“ (The Incredible Years®)! 

  Kviečiame Vilniaus miesto savivaldybės tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai“ (The Incredible Years®)! Programa yra skirta tėvams/įtėviams/globėjams, auginantiems 3–6 metų amžiaus vaikus. Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių, moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis jos efektyvumas. Programa padeda tėvams: 

  ·  išmokti pažinti savo ir vaiko jausmus, 

  · geriau suprasti vaiko elgesį ir elgesio sunkumų priežastis, 

  ·  įsigilinti ir taikyti veiksmingus vaiko netinkamo elgesio valdymo būdus, 

  · išmokti efektyviai nustatyti ribas, taisykles ir sėkmingai naudoti paskatinimų sistemą, 

  · išmokti, kaip ugdyti vaiko savireguliacijos įgūdžius ir kaip padėti vaikui kurti pozityvius santykius su kitais, 

  · tobulinant tėvystės įgūdžius, labiau pasitikėti savimi, 

  · stiprinti ryšį su vaiku, mėgautis kartu praleistu laiku, 

  · suteikti pagalbą savo vaikui ir padėti jam jaustis geriau. 

  Daugiau apie Programą galima paskaityti čia: 

  https://neitiketini-metai.lt/tevams-apie-programa/

  Registruotis į tėvų grupes galima čia: 

  https://neitiketini-metai.lt/savivaldybes-dalyvaujancios-projekte/vilniaus-savivaldybes-grupe/

 • KVIEČIAMI Į GRUPIŲ TĖVŲ SUSIRINKIMUS (nuotoliniu būdu)

  gegužės 25 d.

  1-a ir 2-a lopšelio grupės

  birželio 2 d. 

  5-a darželio grupė 

  rugsėjo 14 d.  

  4-ta Priešmokyklinio ugdymo grupė – 13.00 val.

  3-a darželio grupė – 13.00 val.

  6-ta darželio grupė – 13.00 val.


🌐 LT»ENG
Skip to content