NUO LIEPOS 1 D. GALIOJA EKSTREMALIOJI SITUACIJA

https://mokyklabecovid.lt/ – čia skelbiama ŠMS ministerijos informacija apie saugumo sąlygas skirtingose švietimo pakopose, testavimą, skiepijimą, taip pat aktualūs dokumentai, operacijų vadovo sprendimai, ugdymo scenarijai kintant pandeminei situacijai.

2021-09-01 Darželyje galioja ekstremali situacija.

1. Grupės dirba 7.30 – 18.30 val.
  2. Vaikai priimami iki 9.00 val. Vėluojantys turi iš anksto perspėti auklėtojas grupių telefonais arba administraciją tel. 852651263
  3. Tėvams kaukės privalomos ir darbuotojais bendrauja laikydamiesi  saugumo reikalavimų (atstumo, laiko, asmens higienos).
  4. Naujai atvykusiems Tėvams leidžiama tik trumpam užeiti į darželį: atvykti po vieną, nesivesti kitų vaikų ir pašalinių asmenų, padėti vaikui kuo greičiau persirengti, rūbinėlėje būti ne ilgiau 15 min.
  5. NEPRIIMAME VAIKŲ SU LIGOS POŽYMIAIS: karščiuoja [37,3 oC ir daugiau] arba kosėja, sunkiai kvėpuoja, sloguoja, viduriuoja, vemia.
  6. Šeimos nariui susirgus Covid-19, prašome nedelsiant informuoti direktorės pavaduotoją ugdymui tel. 8 52651047. Vaikų į darželį vesti nebegalima, jiems privaloma saviizoliacija.
  7. Ugdymas vyksta išlaikant izoliaciją tarp grupių, nuolat vėdinant patalpas, pagal galimybes lauke. Šventės organizuojamos be tėvų.